THE 2-MINUTE RULE FOR تازه های دنیا

The 2-Minute Rule for تازه های دنیا

The 2-Minute Rule for تازه های دنیا

Blog Article

پروژه «فیلتربان» می‌گوید اختلال گزارش‌شده از سوی کاربران در روزهای اخیر به‌دلیل توسعه نیافتن عمدی پهنای باند خارجی بوده است.

دو مقام نظامی لبنان گفتند اسرائیل در این عملیات از بمب و پرتابه‌های قوی استفاده کرده و به نظر می‌رسد که هدف این حملات پناهگاه‌ها و تاسیسات زیرزمینی حزب‌الله بوده است.

سازمان عفو بین‌الملل در ادامه از مقام‌های جمهوری اسلامی خواسته است با منحل کردن این نهاد امنیتی، افراد دخیل در نقض حقوق زنان از طریق اعمال این قوانین و مقررات را مورد بازخواست قرار دهند.

آفیس آموزش امنیت آیفون و آیپد اندروید شبکه های اجتماعی عکاسی و تدوین لینوکس مک وب و اینترنت ویندوز علمی

تصاویر ویدئویی نیز از تیراندازی به مردی در خودروی خود در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است. فرد ضارب پنج گلوله به سمت سرنشین این خودرو شلیک می‌کند.

این شیرینی قدیمی و خوشمزه در کنار پنکیک از جمله محبوب‌ترین دسرهای آمریکایی است.

مقامات جمهوری اسلامی با هدف بازگرداندن گشت ارشاد به خیابان‌های ایران، از روز شنبه ۲۵ فروردین برخورد خشن با زنان مخالف حجاب اجباری و مردان حامی آنها را دوباره آغاز کرده‌اند.

در این گزارش آمده که بیش از نیمی از افزایش جهانی ظرفیت انرژی خورشیدی و بادی در سال گذشته در کشور چین رخ داده است.

اشاره او به گزارش اخیر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس است که می‌گوید نزدیک به ۱۵۰ قلم داروی پرمصرف کمبود و محدودیت جدی دارد و حدود ۶۵ قلم دارو در شرایط کمبود حاد قرار دارد.

او در ادامه نوشت: «جرم او چیست؟ website درخواست پاسخگو کردن حکومت ایران از طریق موسیقی.»

دقیقا کدوم بهشت؟ی قابلمه آب جوش با نیم کیلو رب و هرچی تو کابینته قاطی کنی بعد با برنج بخوری شد بهشت؟؟؟؟بجان خودم از رود هن اون ورتر نرفتی؟؟؟

چرا ایرانو نذاشتن؟هر کی میاد ایران میگه غذای ایران یه چیز دیگست.انقدر خارجی ها میگن غذاهامون خوشمزست ایران باید تو این لیست اول باشه

خبرگزاری رویترز روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت گزارش داد که شرکت شورون به خاطر توقیف نفتکش و مصادره نفت آن توسط جمهوری اسلامی، خواستار ۵۷ میلیون دلار خسارت از سه شرکت بیمه شده است، اما آنها با این درخواست مخالفت کردند.

این نامه در ادامه خواستار آزادی بی قید و شرط تمام کسانی شده‌ است که بدلیل عدم رعایت حجاب اجباری از سوی حکومت بازداشت شده‌اند.

Report this page